Jvd SB0720.2

šedé
Retro
S plynulým chodem

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• V noci neruší zeleným světlem.
    • Dobře čitelné
    • Přídržná baterie
    • Nevím

• , zakoupeno v Koupim-hodinky.cz

Budík mám teprve krátce, ale je pěkný, číslice jsou vidět dobře, možná v noci svítí až moc....alarm se může nastavit i na tišší zvonění

• , zakoupeno v EVTERINKA.CZ

Barva
šedé
Retro
S plynulým chodem

Moderní budík značky JVD do sítě se svítícími číslicemi a opakovaným buzením. Typ: BUDÍKY – Svítící do sítě Rozměr: 115 x 55 x 100 mm Zdroj energie: Elektrický adaptér do sítě Materiál: plast Krycí sklo: plastové Barva číselníku: černá Funkce a popis: Budík Čas Elektrický adaptér do sítě Opakování zvonění – 8 min. Záruka: 24 měsíců

Moderní budík značky JVD do sítě se svítícími číslicemi a opakovaným buzením.Svítící budík do sítě –  SB 0720.2

• Typ: BUDÍKY – Svítící do sítě
  • Rozměr: 115 x 55 x 100 mm
  • Zdroj energie: Elektrický adaptér do sítě
  • Materiál: plast
  • Krycí sklo: plastové
  • Barva číselníku: černá
  • Funkce a popis: Budík Čas Elektrický adaptér do sítě Opakování zvonění – 8 min.
  • Záruka: 24 měsíců

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• V noci neruší zeleným světlem.
    • Dobře čitelné
    • Přídržná baterie