Reklama

JVD SR672.10

100 %
JVD Dětský růžový ručkový budík JVD SR672.10 s motýlkem Ráno dělá den. A aby vaše děti měly příjemná rána, nechte je vybrat si svůj první budík. Nejenže se probuzení stanou...
279 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Zlatnictví Noemi

Nejlevnější nabídky (14)

JVD SR672.10

JVD SR672.10
247 Kč
JVD SR672.10
JVD Budík SR672.10
251 Kčse slevovým kódem
JVD Budík SR672.10
JVD Budík SR672.10
251 Kčse slevovým kódem
JVD Budík SR672.10
Budík JVD SR672.10
276 Kč
Budík JVD SR672.10
Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
279 Kč
Do obchodu
Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10
279 Kč
Do obchodu
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10
JVD SR672.10 - Budík motýl
279 Kč
Do obchodu
JVD SR672.10 - Budík motýl
JVD Dětský bateriový růžový ručkový budík JVD SR672.10 s motýlkem
279 Kč
JVD Dětský bateriový růžový ručkový budík JVD SR672.10 s motýlkem
Dětský budík JVD SR672.10
279 Kč
Dětský budík JVD SR672.10
MALÝ RŮŽOVÝ BUDÍK S PODSVÍCENÍM A ODLOŽENÝM BUZENÍM JVD SR672.10 MOTÝL
279 Kč
MALÝ RŮŽOVÝ BUDÍK S PODSVÍCENÍM A ODLOŽENÝM BUZENÍM JVD SR672.10 MOTÝL

Podobné produkty

Recenze

JVD SR672.10

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Hodinářství.cz

    JVD SR672.10

    JVD SR672.10

    Doporučuje produkt

    100 %
    • je teda malý, ale pro dcerky ideální
    • lehce jde slyšet tikání, ale to jim nevadí

Popis produktu

JVD Dětský růžový ručkový budík JVD SR672.10 s motýlkem Ráno dělá den. A aby vaše děti měly příjemná rána, nechte je vybrat si svůj první budík. Nejenže se probuzení stanou...

Parametry produktu

Výrobce
Typ budíku
analogové
Barva
růžové

Parametry produktu

Výrobce
Typ budíku
analogové
Barva
růžové

Popis produktu

JVD Dětský růžový ručkový budík JVD SR672.10 s motýlkem

Ráno dělá den. A aby vaše děti měly příjemná rána, nechte je vybrat si svůj první budík. Nejenže se probuzení stanou zábavnými, ale naučíte je i samostatnosti. Vstávání tak bude jedna radost!

Jak je tomu v JVD zvykem, u produktů pro děti dbáme na design. Zamilují si jej, uvidíte.Zároveň je ale pro nás důležitá skvělá čitelnost a přehlednost číselníku. Vaše dítko se tak naučí číst čas a nastavovat budík velmi rychle a možná úplně samo. Ovládání je jednoduché a vy se budete moci spolehnout, že vaše dítě bude na snídani včas. Budík JVD ho příjemně probere ze snů.

Rozměry 73 mm 76 mm 32 mm

Speciální funkce

Osvětlení

Opakování zvonění 4 min.

Postupné zesilování zvonění

Budík

Zvonění

Pípání

Materiál plast

Barva růžová

Typ analogové

Hmotnost 0,07 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
279 Kč
Do obchodu
Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10
279 Kč
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

JVD SR672.10

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Hodinářství.cz

    JVD SR672.10

    JVD SR672.10

    Doporučuje produkt

    100 %
    • je teda malý, ale pro dcerky ideální
    • lehce jde slyšet tikání, ale to jim nevadí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
279 Kč
Do obchodu
Dětský budík JVD s motýlkem SR672.10
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10
279 Kč
Dětský ručičkový budík JVD SR672.10
    {"Oblíbené kategorie":[["Mazací lisy a pistole","https://mazaci-lisy-a-pistole.heureka.cz/"],["Vodní filtry","https://vodni-filtry.heureka.cz/"],["Mikronářadí","https://mikronaradi.heureka.cz/"],["Veterinární přípravky","https://veterinarni-pripravky.heureka.cz/"],["Náplně a tonery - originální","https://originalni-tonery.heureka.cz/"],["Zrnkové kávy do aeropressu","https://zrnkova-kava.heureka.cz/f:36670:49862730/"],["Rukávníky ke kočárkům Elodie Details","https://rukavniky-ke-kocarkum.heureka.cz/f:22620:21629252/"],["Nejlepší tlačítkové mobilní telefony 2018","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1651:387359;26447:34841815;r:1/"],["Automatické kávovary s mlýnkem","https://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/f:4487:1/"],["Zavinovačky New Baby","https://zavinovacky.heureka.cz/f:10398:439891/"]],"Vybrané značky":[["Budíky Dino World","https://budiky.heureka.cz/f:13458:84479050/"],["Budíky FanJu","https://budiky.heureka.cz/f:13458:42163717/"],["Budíky Dexxer","https://budiky.heureka.cz/f:13458:56851031/"],["Budíky Altro","https://budiky.heureka.cz/f:13458:23979289/"],["Budíky Hama","https://budiky.heureka.cz/f:13458:786588/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat elektrické topidlo?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-elektricke-topidlo-c2365-24366/"],["Jak vybrat postýlku?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-postylku-c1748-20568/"],["Jak vybrat základní desku?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-zakladni-desku-c769-20603/"]],"Vybrané produkty":[["Paiste 900 Color Sound Black Heavy Crash 20”","https://cinely.heureka.cz/paiste-900-color-sound-black-heavy-crash-20/"],["Korda drtička Krusha Small 100 mm","https://vyroba-nastrah.heureka.cz/korda-drticka-krusha-small-100-mm/"],["Esperanza EGG106G","https://gamepady.heureka.cz/esperanza-egg106g/"],["Biofaktory Aminosol hodavec 250 ml","https://vitaminy-a-doplnky-stravy-pro-hlodavce.heureka.cz/biofaktory-aminosol-hodavec-250-ml/"],["Pellwood Extra Lights","https://bubenicke-metlicky.heureka.cz/pellwood-extra-lights/"],["Ek ARCHERY Guillotine X 185 Lbs","https://kuse.heureka.cz/ek-archery-guillotine-x-185-lbs/"],["Kärcher 6.295-682.0 CA 30 C Eco čistič povrchů 5 l","https://cistice-podlah.heureka.cz/karcher-6_295-682_0-ca-30-c-eco-cistic-povrchu-5-l/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}