Sencor SC2012A

Typ budíku
digitální

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

Produkt splňuje moje očekávání, i když některé funkce považuji za zbytečné.
    Poněkud "ošizený" mi však připadá návod, který příliš mnoho ponechává na domyšlení a experimentování zákazníkem.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Budík je perfektní, umí obrovské množství funkcí, jenom by bylo třeba trochu lépe vypracovat návod. Celkově jsem ale spokojen a doufám že takto spolehlivě bude funkovat co nejdéle.

Mohu 100% doporučit

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Konečně myslel výrobce hlavou, velký displej, možnost vypnout budík na sobotu a neděli, rádio se po zapnutí budíku nerozeřve, ale pomalu se zesílí.
    • Nic jem nenašel.

Doporučuji.

Typ budíku
digitální

JEDEN Z NEJDOKONALEJŠÍCH SVÍTÍCÍCH BUDÍKŮ S RÁDIEM, KTERÝ JSME KDY MĚLI V NABÍDCE.

Jeho hlavní přednosti jsou:

• 3 úrovně jasu displeje (mírná až velmi jasná)
  • možnost automatického vypínání displeje po 20vt. - po stisku libovolného tlačítka se

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

Produkt splňuje moje očekávání, i když některé funkce považuji za zbytečné.

• funkce
    • rádiová signál

Všechny slíbené funkce fungují perfektně. Velká spokojenost. Nevýhoda snad jen to, že příjem rádiového signálu je nízký, moc toho nechytíte, kort když si dáte budík na noční stolek někde dál od okna :/. I tak jsem spokojen.

Mohu 100% doporučit

• Nic jem nenašel.